Reduslim > 문의하기

본문 바로가기
사이트 내 전체검색

Reduslim > 문의하기

회원로그인

회원가입
img

문의하기

한일갈등타파연대

Reduslim

페이지 정보

작성자 Abel 작성일 22-08-05 01:07

본문

Jak szybko zrzucić tłuszcz z brzucha i jak go utrzymać

Przez Julie C. Fitzgerald, MS, RDN, LD, CPT, dietetyk i ekspert fitness w Charlotte, Karolina Północna, i autor "The Small Steps Nutrition Guide" i "The Good Calories, Bad Calories Cookbook".

"Kiedy masz spójny czas treningu, możesz pracować w porze dnia, w której nie jesteś zbyt zmęczony lub jeśli masz trochę motywacji", mówi Barbara Berger, MS, RDN, profesor żywienia na Uniwersytecie Tufts i zastępca dyrektora ds. Żywienia dla Fundacji New Balance. "To znacznie lepszy pomysł, aby wybrać coś w ciągu dnia, kiedy czujesz, że to zrobisz, niż mieć spójny czas, który jest naprawdę nie do zrobienia".

Berger mówi, że trzymanie się tego samego czasu każdego dnia może być świetnym sposobem na utrzymanie rutyny w miejscu, uzyskanie więcej ruchu w i może nawet pomóc ci stracić więcej wagi w dłuższej perspektywie. Plus, trudno powiedzieć nie do spójnego czasu treningu, tabletki reduslim zwłaszcza jeśli już zaplanowane w swoim harmonogramie!


Jak więc wybrać najlepszą porę dnia na trening? Berger mówi, że chodzenie ze stałym czasem może sprawić, tabletki reduslim że utrata wagi będzie łatwiejsza. Kiedy leżysz w łóżku w środku nocy, naprawdę trudno jest zmotywować się do spaceru, więc sugeruje coś, co jest równie łatwe, jak złapanie szybkiej przechadzki przed poranną kawą.

Wybierz czas, który już lubisz, na przykład wcześnie rano lub wcześnie wieczorem. Będziesz mniej skłonny do opuszczenia treningu, jeśli lubisz przebywać na siłowni lub spacerować po parku z przyjaciółmi. Berger mówi, tabletki reduslim że uczęszczanie na zajęcia lub spędzanie czasu na basenie jest również łatwym do dopasowania do twojego harmonogramu czasem treningu, który może zrobić dużą różnicę w twojej rutynie fitness.

Porozmawiajmy o tym, jak stracić tłuszcz z brzucha!

Przez Roshini Raj Kaul, RD, LD, tabletki reduslim i Margo Woodard, MS, RD, tabletki Reduslim LDN, rzecznik Akademii Żywienia i Dietetyki i autor "Nutrition Aligned: Eating Well, Living Well".

"Spróbuj znaleźć czas, który możesz zrobić dwa do trzech razy w tygodniu", mówi Woodard. "To może być.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


한일갈등타파연대

대표이메일 : ehakzhanls@hanmail.net
Copyright © 한일갈등타파연대. All rights reserved.